poniedziałek, 30 lipca 2012

Tytułem wstępu
Serdeczne drobiazgi to określenie, na które natrafiłam w biografii księdza Jana Twardowskiego- rzeczy z pozoru błahe, zbędne, ale może się też okazać, że komuś przydatne. Moje "serdeczne drobiazgi" to kartki, ozdoby, biżuteria robione z sercem dla dobrych, serdecznych osób i na specjalne okazje.
Używam prostych materiałów, często tego, co inni potraktowaliby jak śmieci, a więc w ruch idą ścinki, opakowania po różnych produktach, sznurki i wiele innych drobiazgów.

...............................................................
Na początek kartka w formie pudełka (exploding box) dla Zuzanki, która lada moment pojawi się na świecie. Kartka powstała na prośbę fantastycznej kobiety- przyszłej babci i to Ona stworzyła tekst pt. Dla Zuzanki. Pudełeczko wywołało mnóstwo radości u przyszłych dziadków oglądających pudełeczko. Ja też się cieszę, że mogłam je dla nich zrobić. Wózeczek wg fantastycznego kursu z bloga ArtIs
Tylko dzięki dzieciom dorośli nie zapominają o śmiechu. Autor nieznany.4 komentarze:

ArtIs pisze...

Wow! Rewelacyjny wózeczek! Wiem ze kurs nie jest łatwy bo przy samej budce trochę trzeba się napocić, by równo wyszła:) Poradziłaś sobie świetnie.Jest piękny i kolorowy! Dziękuję że się tym podzieliłaś ze mną:)Pozdrawiam!

ystin pisze...

rzeczywiście bardzo fajny pomysł i super wykonanie!
witaj w blogowym świecie! życzę Ci dużo radości z przebywania w nim i dzielenia się swoimi serdecznymi drobiazgami!
pozdrawiam

odskocznia jutki pisze...

jak kolorowo po prostu bajecznie

pawanna pisze...

bajka!!!! fantastyczny pomysł i świetne wykonanie!